Nabídka služeb:
- Nehtová modeláž
- Manikúra
- P-Shine
- Parafínový zábal
- Prodej produktů pro domácí péči

Co je P-Shine?
Přírodní Japonská manikúra,velice šetrná a účinná.
Je vhodná pro roztřepené, lámavé, špatně rostoucí a nehty bez lesku. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou obsahující včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Technika podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Nehty jsou odolné vůči vodě a saponátům. Doporučuji po 2-3 týdnech pravidelně obnovovat.

Co je parafín?
Parafín je speciální vosk získaný z ropy a obohacený o vitamín E. Vyrovnává kožní reliéf, má pozitivní vliv na prohřátí kloubů a kůstek. Zvyšuje prokrvení kůže a tím její metabolismus a činnost mazových žláz.

Co je modeláž nehtů a C oblouk?
Modeláž nehtů je prodloužení a potažení vlastního nehtu zpevňujícím materiálem, pokud jsou nehty krátké, nebo slabé.Prodlužuje se pomocí tipu, což je profesionální umělý nehet, který se speciálním lepidlem nalepí na kraj Vašeho nehtu, zkrátí a vytvaruje do požadovaného tvaru.

Dále následuje postupné nanášení jednotlivých vrstev gelu do požadovaného oblouku C.

Díky modeláži nehtů si může každá žena dopřát upravené nehty.

Co je manikúra?
Manikúra je označení kosmetické procedury, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí.Důležité je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou. Manikúra se používá z čistě kosmetických důvodů.

Potažení přírodního nehtu gelem:
Pro ty z Vás, kteří jste spokojené s délkou nehtu, ale máte nehty měkké, lámavé a tenké, je vhodné potažení nehtů gelem.Tato metoda je velmi podobná klasické modeláži, nehet se však neprodlužuje a ponechává se tvar Vašich přírodních nehtů.
Rychlý
kontakt

Daniela Tomandlová
Hlavní 71
Průhonice, 252 43
Tel: 723 977 838

Objednávky telefonicky

1